Bilkent Holding Faaliyet Alanları

Sanayi ve Ticaret Şirketleri

Profesyonel ve mükemmelliyetçi üretimi ile kusursuz hizmet anlayışını ülkenin dört bir yanına taşıyoruz.

 • Tepe Home

  Ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ve ilk mağaza zinciri konumunda olan Tepe Home, Avrupa Birliği normlarıyla uyumlu modern teknolojik altyapısı sayesinde ürün portföyünün önemli bir kısmını kendi tesislerinde üretmektedir. Ülkemizde aynı mekân içinde ve büyük alanlarda her türlü ev ve ofis mobilyasıyla ev aksesuarının birlikte müşterilere sunulması uygulaması Tepe Home tarafından başlatılmıştır.

  www.tepehome.com.tr
 • Tepe Betopan

  Bilkent’te ilk çimentolu yonga fabrikasının açılması ile üretim hayatına başlayan Tepe Betopan, 2001 yılında patenti kendisine ait olan ve desenli dış cephe ürün gamını oluşturan BetopanPlus Grubu’nu, 2014 yılında da Temelli Fabrikası’nda Tepepan markası ile Elyaf Çimento Grubu’nu ürün gamına dahil etmiştir. Ayrıca Tepe Betopan, yalıtım kavramına da farklı bir yaklaşım kazandırarak ısı ve ses yalıtımı ile yangın dayanımını aynı bünyede ve tek seferde gerçekleştiren sıva formlu Tepe Termoplast® Grubu ürünleri ile projelere sağlıklı ve ekonomik bir çözüm getirmeye başlamıştır.

  www.betopan.com.tr
 • Meteksan Matbaa

  Türkiye’de yaptığı işlerde ilklere imza atan Meteksan Matbaa, özel sektör olarak ilk kağıdı, kartonu ve otokopi kağıdını üreten firmadır. Basılı ürünler, özel basım ve dağıtım hizmetleri, kırtasiye ürünleri ve dijital baskılı ürünler ile geniş bir faaliyet yelpazesine sahip olan Meteksan Matbaa, bugün ve daima ilklerin öncüsü olmaya devam edecektir.

  www.meteksan.com.tr
 • Bilenerji

  Bilkent Üniversitesi yerleşim alanı içerisinde bulunan grup şirketlerine ait üretim tesislerinin, Bilkent Üniversitesi’nin ve Bilkent Holding Şirketleri’nin elektrik ve buhar enerjisi ihtiyacını karşılamak amacıyla faaliyet göstermekte olan Bilenerji, Türkiye'de doğalgazla elektrik üretimi gerçekleştiren ilk şirketlerin arasında olup üniversite sınırları içinde elektrik üretimi yapması ve kesintisiz hizmet verme niteliğiyle ilk ve tek model konumundadır.

  www.bilenerji.com