TEPE AKADEMİ KAPILARINI AÇIYOR

04 Aralık 2018

Bilkent Holding çalışanarı ile yeni işe başlayacaklara mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri vermek amacıyla kurulan TEPE AKADEMİ ilk eğitimine şirketlerinden Sports International ile başlıyor.

ANKARA (7 Temmuz 2014) - Bilkent Holding bünyesinde yer alan şirketlerin çalışanları ile yeni işe başlayacaklara mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri vermek amacıyla kurulan TEPE AKADEMİ ilk eğitimine 4 Ağustos 2014’de başlıyor.

Sektörünün öncüsü olan Sports International için “lider satış ekipleri yetiştirmek” amacıyla çalışmalar yürüten Sports Intermational Satış Akademisi ile faaliyetlerine başlayacak TEPE AKADEMİ, sürdürülebilir başarı sağlayıp rekabet avantajını yakalamayı hedefliyor. Bunun için de eğitim ve gelişim uygulamalarını Bilkent Holding şirketlerinin vizyonu ve stratejileriyle ilişkilendirme yolunu seçen Tepe Akademi ilk programını Sports International Satış Akademisi ile başlatıyor. 

Satış alanında kariyer hedefleyenlere önemli fırsatlar sunacak Sports International Satış Akademisi Temmuz ayının sonuna kadar yapılacak başvuruları değerlendirdikten sonra uygun adayları mülakatlara davet edecek. Yapılacak mülakat ve testlerin ardından seçilecek adaylar 2 aylık eğitime tabi tutulacak. Eğitimler sonunda başarılı olanlar ise Sports International bünyesindeki tesisler için istihdam edilecek. 

Söz konusu program yoluyla satış uygulamalarında mükemmellik ile personelin bilgi, beceri ve tutumlarında gelişimini hedefleyen TEPE AKADEMİ, Sports International Satış Akademisi ile geleceğin satış yöneticilerini yetiştirme yolunda önemli bir adım atmış oluyor. 

Alanındaki seçkin eğitmen kadroları ve Bilkent Holding şirketleri profesyonelleriyle hizmet verecek olan Akademi’ye başvurular ik@bilkentholding.com.tr e-posta adresine yapılabilecek.